چرا از پیشنهادهای موجود برای خود فرصتی نمی سازیم؟؟؟

چرا نمیشه آرمانی بود؟


همه روزه افراد زیادی در سرتاسر دنیا در حال گشتن دنبال کار هستند و بیشتر از اون تعداد هم افرادی هستند که اعتقاد دارن کار نیست و بدون ذره ای همت و فعالیت منتظر هستند تا درهای  آسمون باز بشه و یه کار نون و آب دار به اونها سپرده بشه. اتفاقا" همون افراد هنوز خبری نشده کلی ایده برای بهینه کردن کار ناموجود دارن حتی تو فکرشون گاها" مجبور میشن با مافوق و سرپرست جهت اصلاح روند به انتقاد و بحث بپردازن ؟!؟

خب اگه خلاصه بگیم، به این افراد متوهم و **** گفته میشه.

مسئله مهم اینه که اگر بدون فرض توهمی و فقط بررسی صحبت هاشون نگاه کنید، بیراه نمیگن و خیلی از حرفهاشون هم آرمانی هستش. جالبه بدونیم که مشکل اونها همین آرمانی فکر کردنشونه که مانع از به تصویر کشیدن رویاشون میشه. در واقع نمیشه کارها رو با منظر آرمانی شروع کرد و موفق شد . چرا که موارد مخالف  و ضد این تصور در محیط فراوانند و شروع نشده اونو به شکست می کشونند.

چاره چیست؟

شما آرمانهاتونو داشته باشید و در مسیر اون با انعطاف حرکت کنید اما الزام عمل آرمانی را از سرتون دور کنید تا بتونید کارتون را پیش ببرید و به مرور به آرمانتون نزدیک بشید. در واقع رسیدن به آرمان و پایداری آن نیازمند محیط آرمانی بوده و شما باید در مسیر حرکتتون محیط را هم پوشش داده و اعتقاد آرمانی خود را به آنها تسری دهید و کمک کنید که به سمت جامعه آرمانی حرکت کنند. در این حالت شما تنها نخواهید بود و به مرور حلقه های زنجیر بیشتر شده و قدرت مانور و سرعت شما افزایش می یابد.        به امید جامعه آرمانی

 

منتظر نظرات آرمانگرایانتون هستم.با مشاوره ای از فرصت ساز فرصتی برای خود مهیا نمایید...

طبقه بندی: آموزش،
برچسب ها: فرصت ساز، ایده آل، آرمانی، Forsatsaz.ir،

تاریخ : جمعه 18 اردیبهشت 1394 | 07:43 ب.ظ | نویسنده : عبدالناصر طاهری | نظرات
.: Weblog Themes By puzzleweb.ir:.


  • مقاله مجنون
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic