چرا از پیشنهادهای موجود برای خود فرصتی نمی سازیم؟؟؟

سلام


همانطور که مستحضرید برخی نشریات ضمیمه همراه دارند که می تواند شامل نیازمندیها یا دوره نامه باشد و بصورت دوره ای یا در ایام خاص هفته منتشر شود که بعضا" موارد آموزشی و کاربردی خوبی هم دارند

بطور مثال از ضمیمه روزنامه جام جم نام می برم و که ایام هفته را به ضمیمه هایی با محوریت محتوایی مختلف اختصاص  داده است. مورد پیشنهادی ضمیمه فناوری اطلاعات تحت عنوان کلیک click می باشد که در ١٦صفحه و در حال حاضر یک شنبه ها منتشر میشود. من خودم از خوانندگان این شماره هستم که شاهد افت و خیزهای فراوان اون بودم. همین چند روز پیش هم ١١سالگیش رو جشن گرفت که این عدد مذکور از سابقه و پشتکار گروه فعال این ضمیمه می باشد.

برخی موارد و موضوعات مذکور در این ضمیمه عارتند از:

خبرهای روز فناوری

ایده کارآفرین (تلاش)

معرفی و خبرهای بازی

معرفی نرم افزار

کارگاه که توضیحاتی پیرامون سخت افزار و بهینه سازی است

ترفند

پرسش و پاسخ

موارد ذکر شده با توجه به اینکه امروزه بخش مهمی از زندگی ما با فناوری های روز سر و کار دارد معلوماتی پیرامون هشدارها و بهینه سازی مصرف در این مجموعه و محتواهای مشابه بدست می آوریم و از طرفی در بحثی پیرامون ایده ها دارد که نه تنها می تواند همکاری شما را به خود جلب کند که با آشنایی از رویه ایده پردازی و راههای آن می تواند جرقه ایده و تقویت پشتکار شما باشد. در خارج از این مسئله شما می توانید با طرح پرسش راهنمایی دریافت کنید که نمونه ای از پاسخ ها را هم در انتهای ضمیمه چاپ میکنند.

مورد مثبت دیگر این است که نسخه الکترونیکی آن در قالب فرمت pdf می توانید از سایت جام جام یا سایتهای دیگری که دسترسی به آن را فراهم کرده اند بدست آورید و همیشه و آسان در دسترس داشته باشید و با دوستان خود به اشتراک بگذارید.


نمونه ای جهت دانلود: کلیک --- فایل کمکیکلیک 521با مشاوره ای از فرصت ساز فرصتی برای خود مهیا نمایید...

طبقه بندی: منبع آموزشی،
برچسب ها: فرصت ساز، آموزش، اشتراک، کارآفرین، کلیک، ضمیمه، Forsatsaz.ir،

تاریخ : شنبه 23 خرداد 1394 | 06:17 ق.ظ | نویسنده : عبدالناصر طاهری | نظرات
.: Weblog Themes By puzzleweb.ir:.


  • مقاله مجنون
  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic